Apie mus

Smile Design odontologijos klinika – įsikūrusi Kauno miesto širdyje – senamiestyje, Muziejaus g.6.

 

Kodėl verta rinktis mūsų klinika ?

  • Subūrėme profesionalių gydytojų kolektyvą, kurie nuolatos tubulėja lietuvos ir užsienio valstybių kursuose. Kelis kartus per metus dalyvauja lietuvos ir užsienio parodose , iš kur parsiveža naujų idėjų , naujovių, kurias naudoja šiuolaikinėja odontologijoje.
  • Naudojame tik pačias geriausias odontologines medžiagas (Italija, Vokietija , Šveicarija , Lichtenšteinas ir netgi  JAV) , ko pasekoja mūsų klientams rečiau reikia lankytis pas odontologus
  • Jauki aplinka – mes įsikūrėme Kauno širdyje – senamiestyje , name , kuris pirmą kartą paminėtas 1607 m. , tad čia jausitės puikiai – rasite ir kelių šimtmečių dvasią ir klasikos ir moderno. Viskas įrengta , taip , jog jaustumėtės lyg namie
  • 2017 m rugsėjo mėnesį mus pasiekė naujausia odontologinė įranga iš Šveicarijos gamyklos, tad įranga dirbs tyliai, komfortabiliai. Odontologinės kėdės dengtos viskoelastine medžiaga, tad jausitės tikrai patogiai, nes kėdė prisitaikys prie jūsų kūno linijų, nepavargsite, pailsėsite, kol gydytojai rūpinsis jūsų šypsena.
  • Draugų palaikymas – jei nedrąsu lankytis pas odontologą – atsiveskite giminaitį , draugą  ar kitą brangų žmogų kartu. Bus drąsiau jums , o jūsų atsivestam žmogui nebus nuobodu- pavaišinsime jį šviežutėle kava. Jaukiame laukiamąjame galės pasižiūrėti norimą televiziją ar pasiklausyti naujausios muzikos.

 

Įmonės misija – pasirūpinti kiekvienu klientu taip lyg savo artimu žmogum. Suteikti aukščiausio lygio paslaugas bei aptarnavimą. Nuolatos tobulėti ir visas naujienas įgyvendinti praktikoje.

 

Įmonės vizija – Užkariauti klientų širdis savo paprastumu , jaukumu ir profesionalumu. Norime , kad klientai taptų mūsų draugais ir mūsų klinikoje jaustųsi laimingi.

 

Prisijunkite prie mūsų draugų rato ir džiaukimės sveika ir gražia šypsena kartu !